Amatér málem překvapil Roub Vítkovice

Amatér Komárovice - Roub Vítkovice 4:5 (3:4)

Branky Amatéru: Hrdlička 3, Martin Lasovský.

Sestava Amatéru: Pobořil - Hoffmann, Kuchař, Martin Lasovský, Tomáš Foukal, Lukáš Lasovský, Křenek, Hrdlička, Bezděk, Jiříček. Trenér František Foukal.

"Roub je takticky velmi dobře připravený tým. V tomto utkání hosté proměnili v prvním poločase prakticky vše, co se jim naskytlo. My jsme vedli 1:0, pak prohrávali 1:3 a nakonec dostali branku do šatny. Té předcházela naše obrovská šance, když jsme šli dva sami na brankáře. Neproměňili jsme a z nássledného brejku jsme inkasovali. Ve druhém poločase soupeř bránil těsný náskok a šance neměl. Pátou branku dal po přesné střele z deseti metrů do šibenice. My jsme dali tři břevna, dvě tyčky. Neměli jsme potřebné střelecké štěstí. Vypracovali jsme si závěrečný tlak, ale ten i díky výbornému brankaři soupeři ke kýženému vyrovnání nevedl," řekl trenér Amatéru František Foukal.

1. KFV Roub Vítkovice 3 3 0 0 18: 7 9 ( 3)

2. Beach Boys Odry 3 2 1 0 23: 7 7 ( 4)

3. FU Kopřivnice 3 2 0 1 15: 13 6 ( 3)

4. SK Krmelín 3 2 0 1 9: 14 6 ( 0)

5. FC Oskarol Orlová 3 1 1 1 17: 15 4 ( -2)

6. 1. FC Tornádo Nový Jičín 2 1 0 1 9: 10 3 ( 0)

7. Jokerit Kopřivnice 3 1 0 2 10: 13 3 ( -3)

8. AC Gamaspol Jeseník B 2 1 0 1 8: 11 3 ( 0)

9. Top Dogs Nový Jičín 2 1 0 1 9: 13 3 ( 3)

10. G.T. Trojanovice 2 0 0 2 6: 8 0 ( -3)

11. Amatér Komárovice 2 0 0 2 6: 12 0 ( -6)

12. Hukvaldy 2 0 0 2 6: 13 0 ( 0)

V dalším utkání se střetne  Amatér v sobotu 24. listopadu od 20:20 v Kopřivnici s týmem Jokerit.