MENU
  • 04.11.2019
  • 864 zobrazení

Amatér s třemi posilami prohrál na úvod sezony těsně s Kopřivnicí

Amatér získal před novou sezonou tři posily. Z Juřinky přišel Smolka, z Ústí u Hranic Nehyba s Pančochářem. Pro zranění vynechá sezonu Lukáš Lasovský. Na prvním utkání chyběla trojice Foukal, Jiříček a Pobořil.

Divize F - 1. kolo

Amatér Komárovice - FU Kopřivnice 1:2 (0:1)

Branka Komárovic: Hrdlička.

Sestava Amatéru: Tomečka - Bezděk, Hrdlička, Smolka, Pančochář, Nehyba, Martin Lasovský, Kuchař, Žingor, Křenek. Trenér František Foukal.

"Kdybychom v desáté minutě utkání prohrávali 0:3, nikdo by se nedivil. Vletěl na nás soupeř, který trénuje dvakrát týdně a má nacvičené veškeré standardní situace po autech a rohových kopech. Byli jsme pod velkým tlakem a dostali první branku. Pak jsme se postupně dostali do zápasu a také měli své šance. Na obou stranách byli výborní brankáři. Ve druhém poločase pokračovala Kopřivnice v týmovém pojetí. My jsme dostali druhou branku po nacvičeném autu, kdy jsme nezachytili skórujícího hráče na brankové čáře. Po obléhání branky a několika střelách, kdy zvonily tyčky hostující svatyně, se trefil Hrdlička. Bylo v našich silách srovnat, ale pak dostal červenou kartu Nehyba a ve třech jsme na vyrovnání nedosáhli, i když jsme měli pět sekund před koncem utkání velkou šanci. Kopřivnice ale vyhrála zaslouženě," řekl k prvnímu utkání sezony trenér Komárovic František Foukal.

Ve druhém divizním kole se Amatér utká opět v domácím prostředí v hale Hustopečí nad Bečvou s Odrami. Utkání se hraje v sobotu 9. listopadu od 19:15 hodin.