MENU
  • 27.03.2020
  • 840 zobrazení

Dvě skvělé sezony Martina Mičkala v dresu Bar Bora Bora Vidče

Dvě skvělé sezony Martina Mičkala v dresu Bar Bora Bora Vidče

Konečné pořadí ankety o nejlepšího brankáře okresního přeboru: 

1. Martin Mičkal - Bar Bora Bora 81

2. Jiří Slovák - Draci 33

3. Petr Sovák - Krásno 20

4. Tomáš Poruba - MFC Hutisko 6

Hrával jste také velký fotbal? Jméno Mičkal je ve Vidči hodně známé.

Chytával jsem za rezervu Vidče, kdy jsem měli společný tým s kamarády, pár utkání jsem odchytal i za první tým. Pak jsem se s přítelkyní odstřehoval do Valašského Meziříčí a řešil tam bydlení v rodinném domě. Spolu s prací nebyl čas do Vidče dojíždět. Ještě chvíli jsem vypomáhal ve Střítež a pak má kariéra velkém fotbalem skončila. 

Jak dlouho chytáte futsal za Bar Boru Boru? 

Mám za sebou dvě sezony. Když jsem se s přítelkyní nastěhoval zpět do rodinného domu do Vidče, přišel za mnou vedoucí mužstva Jirka Vaculín, zda bych nechtěl chytat. Zatím je to paráda. První sezonu jsme postoupili a nyní jako nováček okresního přeboru prožili velmi vydařenou sezonu. 

Čekal jste, že Bar Bora Bora se bude pohybovat v tak klidných vodách tabulky? 

My jsme po postupu byli v kabině rozděleni na dvě skupiny. Ta první, pesimistická, měla obavu, zda se budeme scházet a na soupeře ve vyšší soutěži stačit. Já jsem patřil k té druhé, optimistické. Řekli jsme si, pojďme to zkusit. Co se maximálně může stát? Že sestoupíme. 

Odchytal jste za Bar Boru Boru všechny zápasy? 

Většinou se točíme s Michalem Cábem. Každý odchytá jeden zápas v dvojkole. Michal ale pracuje občas na montážích i o víkendu, a tak jsem možná o dva až tři zápasy odchytal v letošní sezoně více. 

V kterých zápasech jste se nejvíce zapotil? 

Byl to hned první zápas proti Vichurám, kdy to skončilo 2:2, ale mě jsem opravdu hodně práce. A pak klasika - Draci, Krásno a další ze špičky tabulky. Hodně dobré týmy. 

Budete i nadále působit v dresu Bar Bory Bory? 

Doufejme, že se situace ohledně koronaviru uklidní. My jsme zvyklí i po skončení sezny trénovat jednou týdně spolu a nyní to nejde a snad se bude moci opět sportovat a my se tak budeme těšit na další společnou futsalovou sezonu.

Martin Mičkal vpravo na týmovce Bar Bora Bora Vidče v černém dresu v pokleku.