MENU
  • 17.03.2019
  • 457 zobrazení

Bar Bora Bora Vidče jde zaslouženě do okresního přeboru

Bar Bora Bora Vidče jde zaslouženě do okresního přeboru

Od první sezóny v klubu působí čtveřice Pavel Drda, Martin Dobeš, Dalibor Kubiš a Vladislav Basel. K nim se postupně přidávali zkušení fotbalisté Radek Mičkal, Jaroslav Marák, Dalibor Nerád, Petr Špůrek, Jiří Vaculín, Petr Nerád, Petr Křenek a brankář Michal Cáb. Před začátkem letošní sezóny se soupiska hráčů rozrostla o čtyři nové. Dušan Kramoliš, Ondřej Dobeš, Jan Heryán a brankář Martin Mičkal.


Do letošního, pro nás šestnáctého ročníku 2018/19 jsme vstupovali k zápasům v Okresní soutěži jako obhájci titulu. Po odehrání 16-ti zápasů jen jednou odešli z hřiště poraženi (paradoxně s posledním týmem tabulky HSK Huslenky) a stejně, jako v loňském roce jsme soutěž s přehledem vyhráli a zaslouženě slavíme 1. místo se ziskem 41 bodů při skóre 82:39. 


Početný tým, to byl základ našeho úspěchu v soutěži. V době, kdy se ostatní potýkali s absencemi hráčů, my se mohli spolehnout na dobře fungující tým. Kvalitní vyrovnaní dva brankáři Mičkal a Cáb, zkušení futsaloví matadoři v poli i dravé mládí v podobě Dobeše a Heryána.   


Soutěž měla svou kvalitu a na přelomu roku o dvě postupová místa bojovalo šest týmů. Druhou odvetnou polovinu jsme však zvládli nejlépe ze všech, ani jednou nezaváhali a s výrazným náskokem soutěž vyhráli.


Jakožto vítěz soutěže si tým opět vybojoval právo postupu do vyšší třídy, Okresního přeboru. Týmovým hlasováním bylo rozhodnuto, že v příští sezóně 2019/2020 se po dvou úspěšných letech strávených v nejnižší soutěži znovu pokusíme porovnat síly s těmi nejlepšími týmy v okrese Vsetín. Pokud budou všichni hráči zodpovědně přistupovat k zápasům jako letos, nemusí z toho být pouze jednoroční účinkování. 

Vladislav Basel