MENU

Rozpis utkání

1. a 2. kolo

09.11.2019 - Hustopeče nad Bečvou

Utkání čas Týmy Výsledek
1. 07.30 Kouzelní Medvídci - Amatér B 3:3
2. 08.15 Amatér B - Rossi Tým 6:1
3. 09.00 Kouzelní Medvídci - Torpex 5:2
4. 09.45 Fru Fru - Rossi Tým 6:3
5. 10.30 Fru Fru - Torpex 3:2
6. 11.15 Křen - Jasenice B 3:5
7. 12.00 Křen - HSK Huslenky 7:3
8. 12.45 Jethro Zašová - Jasenice B 5:3
9. 13.30 Forza Zubří - HSK Huslenky 11:0
10. 14.15 Jethro Zašová - Forza Zubří 7:0

3. a 4. kolo

17.11.2019 - Hustopeče nad Bečvou

Utkání čas Týmy Výsledek
11. 07.40 HSK Huslenky - Komárovice B 0:5
12. 08.15 Komárovice B - Fru Fru Vsetín 7:5
13. 09.00 Kouzelní Medvídci - HSK Huslenky 8:2
14. 09.45 Křen Frenštát - Fru Fru Vsetín 2:3
15. 10.30 Kouzelní Medvídci - Křen Frenštát 4:7
16. 11.15 Jethro Zašová - Torpex Rožnov 5:1
17. 12.00 Jethro Zašová - Forza Zubří 1:5
18. 12.45 Torpex Rožnov - Rossi tým Branky 7:4
19. 13.30 Forza Zubří - Jasenice B 5:1
20. 14.15 Rossi tým Branky - Jasenice B 5:4

5.a 6. kolo

14.12.2019 - Zubří

Utkání čas Týmy Výsledek
21. 07.30 Amatér B - Torpex 4:4
22. 08.15 Jethro - Amatér B 3:1
23. 09.00 Křen - Torpex 13:2
24. 09.45 Jethro - Rossi tým 10:1
25. 10.30 Křen - Rossi tým 6:2
26. 11.15 Kouzelní Medvídci - Forza 3:0
27. 12.00 Kouzelní Medvídci - Jasenice B 3:6
28. 12.45 Fru Fru - Forza 5:4
29. 13.30 HSK - Jasenice B 6:6
30. 14.15 HSK - Fru Fru 3:5

7. a 8. kolo

22.12.2019 - Zubří

Utkání čas Týmy Výsledek
31. 07.30 Křen - Amatér B 2:3
32. 08.15 Amatér B - Jasenice B 7:5
33. 09.00 Křen - Forza 1:5
34. 09.45 Torpex - Jasenice B 5:5
35. 10.30 Forza - Rossi tým 7:4
36. 11.15 HSK Huslenky - Torpex 3:1
37. 12.00 HSK Huslenky - Rossi tým 6:0
38. 12.45 Fru Fru - Kouzelní Medvídci 2:2
39. 13.30 Jethro - Kouzelní Medvídci 5:3
40. 14.15 Jethro - Fru Fru 3:6

9. a 10. kolo

04.01.2020 - Zubří

Utkání čas Týmy Výsledek
41. 07.30 Amatér B - Torpex 2:2
42. 08.15 Amatér B - Jasenice B 6:2
43. 09.00 HSK Huslenky - Torpex 1:3
44. 09.45 Fru Fru - Jasenice B 9:0
45. 10.30 HSK Huslenky - Fru Fru 4:3
46. 11.15 Křen - Jethro 4:3
47. 12.00 Kouzelní Medvídci - Jethro 4:3
48. 12.45 Křen - Forza 3:11
49. 13.30 Kouzelní Medvídci - Rossi tým 10:0
50. 14.15 Forza - Rossi tým 9:4

11. a 12. kolo

12.01.2020 - Zubří

Utkání čas Týmy Výsledek
51. 07.30 Amatér B - Forza 1:3
52. 08.15 HSK Huslenky - Amatér B 2:9
53. 09.00 Torpex - Forza 2:5
54. 09.45 HSK Huslenky - Jethro 0:8
55. 10.30 Jethro - Torpex 5:0
56. 11.15 Kouzelní Medvídci - Rossi tým 4:1
57. 12.00 Kouzelní Medvídci - Jasenice B 8:2
58. 12.45 Fru Fru - Rossi tým 7:3
59. 13.30 Křen - Jasenice B 2:3
60. 14.15 Křen - Fru Fru 2:5

13. a 14. kolo

18.01.2020 - Zubří

Utkání čas Týmy Výsledek
61. 07.30 Kouzelní Medvídci - Amatér B 0:4
62. 08.15 Amatér B - Fru Fru 2:4
63. 09.00 Kouzelní Medvídci - Torpex 8:2
64. 09.45 Fru Fru - Forza 7:2
65. 10.30 Torpex - Forza 3:9
66. 11.15 Křen - HSK Huslenky 7:2
67. 12.00 Křen - Jethro 6:2
68. 12.45 HSK Huslenky - Rossi tým 5:5
69. 13.30 Jethro - Jasenice B 6:1
70. 14.15 Rossi tým - Jasenice B 1:11

15. a 16. kolo

01.02.2020 - Zubří

Utkání čas Týmy Výsledek
71. 07.30 Amatér B - Forza 0:5
72. 08.15 Amatér B - Rossi tým 3:8
73. 09.00 Kouzelní Medvídci - Forza 1:1
74. 09.45 Křen - Rossi tým 3:4
75. 10.30 Kouzelní Medvídci - Křen 8:3
76. 11.15 Fru Fru - Torpex 0:2
77. 12.00 Torpex - Jasenice B 8:2
78. 12.45 Jethro - Fru Fru 4:2
79. 13.30 HSK Huslenky - Jasenice B 5:2
80. 14.15 HSK Huslenky - Jethro 1:3

17. a 18. kolo

15.02.2020 - Zubří

Utkání čas Týmy Výsledek
81. 07.30 Křen - Amatér B 2:3
82. 08.15 Jethro - Amatér B 4:2
83. 09.00 Křen - Torpex 1:3
84. 09.45 Jethro - Rossi tým 7:4
85. 10.30 Torpex - Rossi tým 6:1
86. 11.15 Forza - Jasenice B 1:2
87. 12.00 Fru Fru - Jasenice B 4:1
88. 12.45 HSK - Forza 1:9
89. 13.30 Kouzelní Medvídci - Fru Fru 1:5
90. 14.15 Kouzelní Medvídci - HSK 13:1