MENU
  • 28.01.2024
  • 274 zobrazení

Amatér postupuje do play off. Úžasný finiš podtrhl střeleckým koncertem Cacek

V posledním divizním kole hráli svěřenci Františka Foukala prioritně o to, aby nemuseli hrát po skončení základní části skupinu o udržení play out. Co se týkalo účasti v play off, neměli vše ve svých rukou. Ale poté co nejprve porazili Real Top Frýdek - Místek, tak jim k účasti v eltiní osmičce pro vyřazovací boje nahrála výhra FU Kopřivnice nad městským rivalem Jokeritem 10:3.

Amatér se tak může těšit na velmi atraktivní čtvrtfinále play off, kdy se na dvě vítězná utkání střetne se suverénem základní části, týmem G. T. Trojanovice, který vyhrál všech 12 zápasů základní části a vytvořil tak jeden z rekordů soutěže.

Čtvrtfinálová série se hraje na dvě vítězná utkání. První zápas sehraje Amatér v neděli 4. února od 17:30 v domovské hale Trojanovic v Čeladné.

Divize F - 13. kolo

Real Top Frýdek - Místek - Amatér Komárovice 2:7 (1:3)

Branky: Cacek 5, Bartošík, Plešek.

Amatér Komárovice: Tomečka - Cacek, Bartošík, Plešek, Kopecký, Landa, Cubo. Trenér František Foukal.

František Foukal (trenér Amatér Komárovice)

Jsme rádi, jak jsme zápas zvládli. Přijeli jsme jen se šesti hráči. Soupeř měl 12 hráčů, byl pohybově velmi zdatný a byl na míči. My jsme vycházeli ze zabezpečené obrany. Domácí měli první šanci ve třetí minutě, ale my jsme pak odskočili do náskoku 0:3. Jinak soupeř pak už šance neměl, jeho střely z osmi nebo deseti metrů jsme blokovali. Až před pauzou se jejich hráč dostal před našeho, když ho přetlačil a snížil na 1:3.

Hned z kraje druhého poločasu jsme dali čtvrtou branku. Využili jsme situaci dvou na jednoho. Frýdek - Místek ještě snížil na 2:4, ale my jsme si pak při jeho hře power play pohlídali odpovědným výkonem výhru.