MENU
  • 23.11.2023
  • 117 zobrazení

Ajax málem oba zápasy bez inkasované branky. MFC Hutisko dostalo dvě červené karty. Draci si pochvalují super zápasy s Krásnem

Radim Kuběna (vedoucí mužstva Ajax Dolní Bečva)

První poločas byl jen o branku. Hráli jsme pěkný kombinační futsal. Po přestávce jsme ze zajištěné obrany navyšovali náskok. K ničemu jsme soupeře nepouštěli. Čekali jsme těžší zápas, ale výkonem jsme soupeři toho moc nepovolili.

Hutisko má celý nový tým. Má snaživé mladé kluky. Opět jsmče pozirně bránili soupeř se do šancí nedostával. Skoro vše nám vyšlo v zakončení. Mrzí mě jedna inkasovaná branka po pěkné střele. MFC Hutisko má zajímavý tým a v závěru nám ukázalo svoje možnosti.

Rostislav Malina (vedoucí mužstva MFC Hutisko)

První zápas byl celkem vyrovnaný s Amatérem B. My jsme nedávali šance, měli jsme jich víc. Roli hrála nezkušenost v zakončení. Výkon byl dobrý.

S Ajaxem to bylo ovlivněno tím, že jsme měli ve třetí minutě dva vyloučené hráče - mladý Vašut šel ven po faulu spíše na žlutou kartu a následně po kritice šel ven Gröpl. To si nemůže k rozhodčímu dovolit. Mrzelo mě ale neoprávněné vyloučení mladého Vašuta. Dvě minuty jsme hráli bez dvou vyloučených hráčů. Měli jsme jen dva na střídání. I proti Ajaxu jsme si vypracovali šance. Ajax je našlapaný a má dobrý tým.

Lukáš Soukup (vedoucí mužstva Draci Valašské Meziříčí)

Dobře jsme vstoupii do utkání a vedli jsme 3:0. Zápas jsme měli pod kontrolou. Naší nepozorností soupeř snížil na 3:2, ale zvládli jsme to. Do branky musel Matěj Vaigl, pro nemoc nemohl nastoupit Jiří Slovák. Matěj dřívě chytával a musím ho jenom pochválit. V několika situacích nás podržel nás. Nakonec jsme přidali branky a zvítězili.

Ty utkání s Krásnem máme všichni Draci rádi. Těšíme se na to. Nevstopili jsme do zápasu dobře. Prohrávali jsme poločas 0:2. Z kraje druhého polořasu jsme prohrávali 0:3. Mladé pušky v našem dresu zařídily čtyři branky - Zahradníček s Danišem a byla z toho otočka. Po nepozornosti soupeř srovnal, opět jsme vedli 5:4. Byla to tahanice o každý míč a nechyběly i emoce. Na závěr jsme udělali roh. Hráč týmu, který nehrál rychle podal Krásnu míč a ti po rychlém rozehraném rohu krásnou šajtlí na zadní srovnali. Netušilii jsme tak bleskovou rozehrávku a nechali jsme Žilinského volného. Za mě to bylo skvělé utkání, jen více takových. Byla to zasloužená remíza a bereme ji.