• 326 zobrazení

Ajax táhl nepolapitelný Špatný, Dědič zavřel kasu. Rezerva Amatéru ocenila dobrý výkon Benfiky

Josef Landa (brankář Amatér Komárovice B)

6:2 HSK Huslenky

Oni přijeli v osekané sestavě, měl jen jednoho na střídání. Ze začátku jsme se přizpůsobili jejich tempu a oni měli dva samostatmé úniky, které nedali. My jsme naopak dali první gól. Vyhodil jsem míč na Kubu Vedrala a ten z otočky proměnil. Po nedůrazu z odraženého míče srovnali a pak neproměnili šestku za kumulovamé fauly. To byl zlom. Ve druhém poločase jim došly síly. Jakmile to bylo o dvě branky ve druhém poločase, už jsme měli zápas pod kontrolou.

1:2 Benfika

Zápas neodpovídal jejich poslednímu umístění v tabulce. Oni hráli dobře, byl to běhavý futsal. Dali první branku po sporném momentu, kdy naši hráči přestali hrát po neodpískaném faulu. Nadvkrát dostali míč do sítě po mém vyraženém míči. Pak jsme trefili tyčku, šance byly na obou stranách. Po našem špatném zahraném rohu měli přečíslení tří na jednoho a dali na 2:0. Od 8. minuty jsme začali hrát power. play. Tři minuty před koncem jsme dali kontaktní branku. V závěru jsem mohli srovnat, brankář to srazil na tyčku Oni byli o gól šťastnější.

Radim Kuběna (hrající vedoucí mužstva Ajax Dolní Bečva)

9:0 HSK Huslenky

V první polovině soutěže jsme s HSK prohráli, a tak jsme jim měli co vracet. Soupeř neměl dostatek hráčů na střídání. My jsme hráli jistě zezadu a mohli jsme nakonec vyhrát i dvouciferným rozdílem.

7:0 Forza B

Proti rezervě Forzy jsme čekali, že to bude težší zápas. Podařilo se nám je jednozančně přehrát. Opět jsme měli pevnou obranu, dobře jsme kombinovali. Výsledek hovoří za vše. Branku dnes zavřel Jan Dědič a Kryštof Špatný si střelecký účet vylepšil o devět zásahů.