• 338 zobrazení

Do zápasů rezervy Amatéru a Ajaxu promluvil oslabený Bar Bora Bora

Josef Landa (brankář Amatér Komárovice B)

14:0 Bar Bora Bora

Soupeř oproti prvnímu utkání byl v jiném složení, tak jsem poznával jen tři hráče. Měli hodně absencí. Ke konci zápasu říkali, že budou skrečovat ten další proti Ajaxu. Byli zbytečně odevzdaní. Do 4. minuty to bylo 4:0, přestali hrát. Neměli chuť dopředu, i když se snažili bránit. Zápas to byl jednoznačný.

3:2 Krásno

Věděli jsme, že to bude těžký záps. Nechtěli jsme být po prvním jasném zápasu ospalí. Splnili jsme to, že jsme hráli ve vyšším tempu. Šl jsme do vedení. Hra jinak byla vyrovnaná, my jsme možná byli mírně lepší na míči. Ve druhém poločase měli mírně navrch oni. Za stavu 2:0 jsme špatně rozehráli roh a oni dali kontaktní branku a za minutu srovnali. Dostali jsme jich do zápasu. Bylo to zbytečně vyhrocené. Zranil se nám Tomáš Foukal, který si v souboji natáhl sval. Minutu a půl před koncem jsme vedi 3:2. Oni hráli power - play. Byla tam skrumáž před brankou, jeiich hráč měl roztržený ret. Remíza by slušela tomuto celkem důraznému utkání. Oni v závěru nedali dvě šance.

Radim Kuběna (hrající vedoucí mužstva Ajax Dolní Bečva)

8:1 Benfika

V utkání s Krásnem dostal červenou kartu Janíček a bylo jich málo a to nám ulehčilo roli. Oni fyzicky odpadávali a my jsme utkání v pohodě vyhráli.

5:0 kontumačně Bar Bora Bora

Přijeli jsme na utkání a soupeř oznámil, že mají jen čtyři hráče, a že utkání skrečují.