• 15.11.2023
  • 190 zobrazení

Dva totožné zápasy Rychlých šípů

Jonáš Vrána (hráč Rychlé šípy Valašské Meziříčí)

Na futsalovou sezónu jsme se obrovsky těšili, ale bohužel nám na 1. dvojkolo chybělo hned několik klíčových hráčů, z důvodu dohrávek velkého fotbalu nebo zranění. Oba zápasy byly v podstatě totožné. 1. poločasy jsme nebyli dostatečně důrazní a důslední do obrany, což vedlo k hloupým inkasovaným gólům většinou do prázdné brány. Po 1. poločasech jsme prohrávali 3:0 s Draky a 4:0 s Ajaxem.

Druhé poločasy jsme začali hrát my a byli jsme lepší na balónu a nebezpečnější dopředu. Bohužel nám chybělo trošku střeleckého štěstí, a tak jsme oba zápasy zaslouženě prohráli. I přes tyto prohry se nebojím tvrdit, že se brzy probojujeme v tabulce do první trojky a budeme se prezentovat nejpohlednějším futsalem v celé soutěži, tak jako v loňském ročníku.