Forza má dva marody, v nabitém programu si střihla i předehrávku s Růžovými tlapičkami

Okresní přebor Nový Jičín - 5. a 6. kolo

Forza Rožnov - Rapid/TJ Sviadnov 5:0 kontumačně

Branky: Valerii Bodnia 4, Zdeněk Němeček, Patrik Podhrazský, Martin Plesník.

Růžové tlapičky Hukvaldy - Forza Rožnov 3:2 (2:1)

Okresní přebor Vsetín - 5. a 6. kolo

- Tornádo B 6:3

- Bar Bora Bora 7:6

Petr Boruta (vedoucí mužstva Forza Rožnov)

Proti Štramberku jsme vedli v 5. minutě 3:0. Posledních 15 minut jsme povolili a soupeř nám dal tři branky. Byli jsme lepší na míči. V předehrávce s Růžovými tlapičkami (Rapid/TJ Sviadnov nepřijel) jsme prohráli o branku. Pereme se s marodkou - dlouhodbě jsem mimo já s nártem a Seidl s kolenem. V poslední minutě jsme mohli srovnat na 3:3. Oni byli šťastnější. Byl to pěkný zápas. Škoda, že jsme neuhráli bod.

Co se týká béčka, tak s Tornádem B jsme to měli ve svých rukou. Soupeř jen snižoval. S Bar Bora Bora jsme vedli 4:0, soupeř během minuty snížil na 4:2. Ve druhém poločase to bylo 6:6 po našem zbytečném povolení. Nakonec jsme to v pěkném zápase urvali na svou stranu.