MENU
  • 11.01.2023
  • 305 zobrazení

Hlas z tábora Draků - Rychlé šípy byly opravdu rychlé! Tornádo B v silné sestavě mělo jeden zápas euforii

Lukáš Soukup (hrající vedoucí mužstva Draci Valašské Meziříčí)

2:3 Tornádo B

Poločas jsme prohráli 0:2. Postrádali jsme tři mladé hráče, chyběla nám rychlost. Zkušená sestava postrádala rychlost, protože soupeři omladili. I tak jsme hráli vyrovnaně. Konec byl otevřený, bylo to kdo s koho. Mohli jsme i vyhrát, ale nakonec oni byli šťastnější.

1:6 Rychlé šípy

Drželi jsme se do poločasu. Oni byli opravdu rychlé šípy. Nestíhali jsme rychlostně. Zasloužené vítězství soupeře. Chtěli bychom hned v následném dvojkole jim tu porážku v silnější sestavě porazit.

Erik Hrabovský (hráč Tornádo B)

3:2 Draci

Konečně jsme se šešli v dobrém počtu, měli jsme dvě plné čtverky. Běhali jsme, bylo to s vyhecovaným a trochu oslabeným soupeřem. V závěru to bylo 2:2, dali jsme vítěznou branku v posledních 30 sekundách.

1:4 Ajax

Bylo to hned po Dracích, opadla nám euforie. I když jsme vedli 1:0, tak jsme přestali hrát a běhat. Oni hráli zkušerně zezadu a přehráli nás.