MENU
  • 19.02.2024
  • 153 zobrazení

Krásno prožilo super víkend. Rezervu Amatéru trápil i přes vysokou výhru brankář Velké Lhoty

Martin Varga (vedoucí mužstva Krásno)

Pouze s jedním střídajícím hráčem jsme začali proti Velké Lhotě. Zápas byl na jednu bránu a výsledek 9:0 pro nás hovoří jednoznačně.

Druhý zápas proti Černým perlám byl podstatně těžší. Poločas jsme prohráli 1:0 a hrál se rychlý futsal s velkými šancemi na obou stranách. Soupeř měl plnou střídačku mladých dravců, kteří nevypustili žádný souboj. Nás podržel v bráně Sovák a rozhodla zkušenost. Konečný výsledek 4:2.

Josef Landa (hráč Amatér B)

Draci prohra 5:2 - věděli jsme, že Draci mají teď formu. Bohužel dvěma chybama u prvních třech gólech jsme si zápas zkomplikovali. Draci měli individuální kvalitu a dobře kombinovali. Dokázali jsme srovnat na 2:2, ale chvilku na to jsme je dostali naší chybou v rozehrávce zpět do vedení a už jsme se nedotáhli. V druhé půlce přidali na 4:2 a při špatné rozehře při power play pečetili na 5:2. Za stavu 3:2 a 4:2 jsme mohli zápas zdramatizovat, ale podržel je gólman.

Velka Lhota výhra 9:1 - Lhota dojela jen s jedním hráčem na střídání. Řekli jsme si, že vysuneme pressink a budeme hrát jeden na jednoho a neslo to ovoce. Měli jsme spoustu šancí. Nebýt jejich gólmana, který někdy chytil nemožné a to hlavně druhou půli téměř zavřel bránu a dovolil přidat jen tři góly, tak bylo skóre dvouciferné. Příští zápas ještě zkusime zabojovat s Krásnem o 6. místo.