MENU
  • 29.11.2023
  • 198 zobrazení

Posila Bar Bora Bora z Prostřední Bečvy se ukázala

První utkání Forza a pro oko diváka skvělý oboustranně útočný futsal. Tragický první poločas zakončený neproměněným 10 metrovým kopem Mičkala současně s poločasovou sirénou. Druhá půle a na startu branky Balejíka a Heryána 2:4. Soupeř odskakuje 2:5. Poté Fiurášek a Petružela snižují na rozdíl branky 4:5. Chyba v rozehrávce 4:6. Následuje branka Heryána a vzápětí Mičkal vyrovnává 6:6 ! Obrat ve skóre má na noze Vašut, ale své sólo na brankáře neproměňuje. Soupeř rozhoduje 6:7. Při hře bez brankáře může srovnat Vaculín, ale v poslední minutě neprostřeluje obětavě do střely vrhnoucí se dvojblok soupeře.

Druhé utkání a jasné vítězství s Tornádem. Soupeř nastupuje do utkání jen s jedním náhradníkem na střídání a bez klasického brankáře. Po dvou brankách Mičkala a Fiuráška pohodové poločasové vedení 4:0. Ze začátku druhé půle Vašut zvyšuje na 5:0. Poté přichází ke slovu i soupeř 5:2. Následují branky Vaculína 6:2 a Neráda 7:2. V samotném závěru upravuje soupeř na konečných 7:3.