Rezerva Amatéru bojovala s těžkým losem. Odnesl to vyloučením brankář Landa

4:8 Ajax

1:3 Rychlé šípy

Josef Landa (brankář Amatér Komárovice B)

Proti Ajaxu jsme nechytili začátek zápasu a v 5. minutě jsme prohrávali 0:3. Na všech brankách se podílel jejich klíčový hráč Špatný a oni to uklízeli do prázdné branky. Za stavu 0:4 jsme se zvedli a snížili jsme na 2:4. Pak to bylo vcelku vyrovnané. V 7. minutě druhého poločasu jsem dostal červenou kartu, když jsem se vytáhl na polovinu hřiště a pomohl si zatáhnutím za dres soupeře. Snížili jsme ještě na 3:5, ale od stavu 3:6 už si ti soupeř pohlídal. Mrzí nás začátek zápasu, který vše rozhodl.

Zdálo se mi, že Ajax byl kvalitnějším týmem než Šípy, proti kterým jsme hráli druhý zápas. Nedávali jsme narozdíl do soupeře šance. Za stavu 0:2 jsme se dostali na kontakt. Bylo to zbytečně vyhrocené a tvrdě hrané utkáí, kdy jsme nakonec dostali ještě jednu branku.