• 21.11.2023
  • 252 zobrazení

Šípy přiostřily a získaly šest bodů. Velká Lhota ukázala proti Tornádu B své možnosti. Bar Bora Bora s favority nebodoval

Jonáš Vrána (hráč Rychlé šípy Valašské Meziříčí)

Na toto kolo jsme se dobře připravili a chtěli jsme bodovat. První zápas byl z naší strany dost chaotický dopředu i dozadu, ale naštěstí se nám povedlo dostat do vedení. O poločase jsme si řekli několik taktických pokynů a naše hra se zlepšila. Hráli jsme dobře hlavně do obrany a přidali jsme několik gólů, a tak jsme zaslouženě vyhráli 4:1.

Druhý zápas už byl v našem podání velmi dobrý. Hráli jsme dobře pozičně, tlačili jsme se do soupeřové brány a dali jsme hodně pohledných gólů. Nakonec se nám povedlo vyhrát 10:2 a získat 6 bodů. Věřím že na tento dobrý výkon navážeme opět v sobotu.

Luboš Pavelka (hrající vedoucí mužstva Velká Lhota)

Dlai jsme spoustu chyb. Špatně jsme bránili. Šípy byly šikovné. S Tornádem jsme celý zápas dotahovali. Soupeř nebyl tak kvalitní, ale my jsme jim chybami branky darovali. Byli hratelní, výkon byl nadějný do dalších zápasů.

Vladislav Basel (zástupce Bar Bora Bora Vidče)

V Zubří pokračoval okresní přebor ve futsalu 3. a 4. kolem. Dnes za soupeře dva velmi kvalitní týmy z Valašského Meziříčí a dvě výsledkově jasné prohry. Průběhy zápasů však tak jednoznačné nebyly. V obou zápasech špatné vstupy do utkání. V prvním proti Krásnu 0:2, do poločasu snižuje Jiří Vaculín. Srovnání má na noze Petr Mičkal, ale ani nadvakrát nedokáže překonat brankáře soupeře a vzápětí z protiútoku se utkání rozhoduje.

Ve druhém ještě horší první poločas a jasné vedení Draků 0:3. Druhá půle a teč Dušana Kramoliše před brankářem a vzápětí Lukáš Petružela do prázdné po uvolnění Petrem Mičkalem 2:3. Srovnat může Lukáš Petružela, ale neproměňuje a soupeř z přečíslení odskakuje na rozdíl dvou branek a následně kontroluje zbytek zápasu.