• 302 zobrazení

Střelecky disponovaný Vedral dovedl rezervu Amatéru k šesti bodům

Josef Landa (hráč Amatér Komárovice B)

5:3 Bar Bora Bora

Vedral dal hattrick, ale spoustu šancí ještě spálil. Důležité je hlavně výhra. První poločas jsme měli navrch my a pálili jsme šanci za šancí. Druhý poločas byl soupeř více na míči a my jsme se jen bránili. Posledních deset minut hrál soupeř za stavu 4:1 power play, korigovali na 4:3 a my jsme pak dali do prázdné branky na 5:3.

5:4 Forza B

Druhý zápas měl totožný scénář. Napadaly nám branky i se štěstím. Po rohu jsme například dali gól na tři odrazy od hráčů a tyčky. Do 10. minuty jsme vedli 3:0, ale nedali jsme na 4:0. Oni během minuty snižovali po našich chybách na 3:2. Druhý poločas byl vyrovnaný. Bylo to nahoru, dolů. Dai jsme na 4:2, Burda měl šanci před prázdnou brankou 5:2, oni naopak snížili na 4:3. Dvě minuty před koncem oni srovnali. V poslední minutě jsme vyhodil dlouhý míč na Burdu a ten rozhodl a napravil spálenou šanci z předešlého průběhu.