Vichury vs. Forza nerozhodně, vyhrát mohli oba

3. a 4. kolo okresního přeboru Nový Jičín

Forza Rožnov - AS Bizon Studénka 1:2 (0:1)

Branky: Lukáš Nejedlý.

Forza Rožnov - Vichury 3:3 (2:1)

Branky: Petr Boruta, Lukáš Nejedlý, Jan Macura - Radek Geryk, Robert Tydlačka 2.

Rapid/TJ Sviadnov - Vichury 2:6 (2:2)

Branky: Jáchym Němec 2, Radek Geryk 3, Vít Gorej.

Petr Boruta (vedoucí mužstva Forza Rožnov)

Začínali jsme první zápas ve čtyrech bez gólmana. Kluci přijeli později z Valmezu, prohráli jsme poločas, kdy jsme mohli srovnat po střele do prázdné branky. Nakonec jsme nešťastně padli.

S Vichurama jsme prohrávali 0:1, otočili jsme na 3:1. Oni ze dvou střel srovnali. V závěru jsme nedali šanci na rozhodnutí my a dvacet sekund před koncem mohl rozhodnout do prázdné branky soupeř. Byla to zasloužená remíza.

Robert Tydlačka (hráč Vichury)

Vedli jsme 1:0, ale pak prohrávali 3:1. Srovnali jsme a pak mohli vyhrát oba, i když si myslím, že šancí jsme měli více. Mohli jsme nakonec vyhrát i prohrát.

Ve druhém zápase byl Rapid oslaben o vyloučeného brankáře a jednoho zraněného hráče. Soupeř se dlouho držel. Ve druhém poločase mu došly síly. My jsme proměňovali šance a zaslouženě jsme vyhráli.