• 28.11.2023
  • 275 zobrazení

Zápas Rychlých šípů s Krásnem? Výborná reklama na futsal!

Jonáš Vrána (hrající vedoucí mužstva Rychlých šípů)

Sešli jsme se na toto kolo v hodně dobré sestavě a šlo to vidět i na hřišti. 1. zápas proti Amatéru nás dost bavil, protože jsme hráli skoro celou dobu na polovině soupeře a vytvářeli jsme si pohlednou kombinací hodně šancí a nakonec jsme zvítězili 8:0.

Druhý zápas s Krásnem byl velmi kvalitní z obou stran. My jsme měli ze začátku více ze hry a brzy jsme se dostali do vedení 2:0. Minutu před poločasem Krásno snížilo na 2:1. Na začátku druhého poločasu jsme dali 2 rychlé góly a mysleli jsme si, že máme vyhráno. Jenže jsme trochu přestali hrát a Krásno ukázalo svoji kvalitu a snížilo na 4:3. V posledních 5 minutách, i přes šance na obou stranách, už gól nepadl, a tak jsme zvítězili a získali dalších 6 bodů.

Jsem rád, že zápas s Krásnem proběhl i přes velké nasazení obou týmů bez zbytečných emocí a myslím, že to byla dobrá reklama na futsal.