• 314 zobrazení

Jethro bylo jak sněhová kalamita a padaly mu góly a góly

4. a 5. kolo okresní soutěže 1. třídy

Jethro Zašová - Javor Bordovice 11:2 (5:0)

Branky: Tomáš Malík 2, Ondřej Petřek, David Palacký 2, Richard Hanáček 2, Ondřej Nohavica 2, Michal Kelárek, Bořek Koňařík.

FU Kopřivnice C - Jethro Zašová 2:4 (1:3)

Branky:  Bořek Koňařík 2, David Palacký, Richard Hanáček.

Miroslav Vrabec (vedoucí mužstva Jethro Zašová)

Máme pořád velkou marodku v čele s Martinem Lušovjanem, ale kluci, co dnes nastoupili, podali výborný výkon. Vellice rychle se aklimatizovali a hráli výborný futsal. Máme radost, že máme konečně mládí v týmu.

V prvním utkání jsme soupeře jasně přehráli od první minuty.

Ve druhém zápase nás čekal velmi těžký soupeř. Znali jsme jehoo kvality. Hráli jsme to odzadu, vyšel nám začátek. Ve 3. minutě se trefil do šibenice Hanáček, druhou přidal Koňařík a na 0:3. v 7. minutě upravil Palacký. Byl to skvěký začátek. Soupeř výborně kombinoval, měl nacvičené signály a snížil na 1:3. Dvoubrankový náskok jsme udrželi do poločasu. I ve druhém poločase to byl fyzizcky náročný futsal. Po ztráte míče snížil soupeř na 2.3  a pět mnut před konem hrál  power - play. Nakonec Koňařík pečetil výsledek na 2:4 přes celé hřiště do prázdné branky.