MENU
  • 19.12.2023
  • 363 zobrazení

Jethro za šest bodů s patnácti brankami. Malík lapal penalty, Petřek skvělým záskokem

6. a 7. kolo okresní soutěže 1. třídy Nový Jičín

Ozon Kunín - Jethro Zašová 2:8 (1:3)

Branky: Martin Lušovjan 2, Bořek Koňařík 2, Jakub Šimurda 3, Ondřej Nohavica.

Jethro Zašová - FC Škorpion Čeladná 7:2 (2:2)

Branky: Bořek Koňařík 3, Ondřej Nohavica, Martin Lušovjan 3.

Miroslav Vrabec (vedoucí mužstva Jethro Zašová)

První zápas nás čekal těžký soupeř, kterého jsme znali z minulého ročníku. Hrál se výborný futsal. Soupeř byl velice nepříjemný, ale my jsme byli pohyblivější a produktivněší. V tomto zápase jsme udělali hodně útočných faulů, za což jsme byli potrestání třemi devítimetrovými kopy, které Malík bezpečně kryl. V závěru v posledních pěti minutách hrál Ozon power play, tak se nám podařilo do prázdné branky dvěma trefami Kuby Šimurdy pečetit na konečných 2:8.

Museli jsme do druhého zápasu již bez brankáře Malíka, který musel odjet, Výborně ho zastoupil Ondra Petřek. Soupeře jsme neznali, byl to pro nás nový tým, proto jsme hráli opatrně zezadu a po dlouhém čekání na druhý zápas jsme se dostávali pomalu do tempa. Hrál se svižný a taktický futsal. Prohrávali jsme 1:0 z pokutového kopu. Když se nám o minutu později podařilo srovnat a vzápětí otočit na 1:2, tak bohužel po chybě ve 20. minutě srovnal soupeř na 2:2. Taktická bitva pokračovala i ve druhém poločase. Soupeř lehce fyzicky odpadl, naši mladí kluci hráli trpělivě a udolali jsme soupeře rychlými brejky. Vyšlo nám vše, do čeho jsme kopli a padaly nádherné góly.