Šest branek Martina Lušovjana stačilo Jethru ze tří zápasů na tři body

Wespen Nový Jičín - Jethro Zašová 5:2 (2:2)

3. kolo

Jethro Zašová - SKP Frýdek - Místek 3:5 (2:2)

Branky: Martin Lušovjan 2, Lukáš Vrabec.

Miroslav Vrabec (vedoucí mužstva Jethro Zašová)

Na úvodní kolo jsme odjížděli v ne optimální sestavě a navíc nás čekali dva silní soupeři. O lepší výsledky jsme se připravili hloupými individuálníma chybama.

První zápas jsme hráli fotbal a ne futsal, Přechod do haly je vždy znát a je patrná nervozita z prvního zápasu. Po dvou chybách jsme prohrávali 2:0. Ve druhé polovině prvního poločasu jsme po brejcích srovnali. Poté nás soupeř přehrál, opět jsme dělali chyby a nestíhali jsme fyzicky.

Ve druhém zápase jsme se konečně rozehráli. Ze začáku to byl vyrovnané, naštěstí se rozstřílel Martin Lušovjan a dvěma góly do poločasu jsme odskočili na dvoubrankový rozdíl. Bohužel se v tomto zápase zranil Anton Orlov, který zřejmě po utržené achilovce skončil ve velkém fotbale i futsale. My mu přejeme brzké uzdravení. Druný poločas byl taktický boj, ale nakonec jsme v poslední minutě potvrdili tři body brankou Lušovjana.

Opět jsme narazili ve třetím zápase na silného soupeře. Vedli jsme 1:0, soupeř srovnal. Potom jsme dvakrát trefili tyčku, platilo nedáš dostaneš. Soupeř otočil na 2:1, ale my jsme do poločasu stačili vyrovnat. Měli jsme dobrý začátek druhého poločasu, Lušovjan dal na 3:2, ale opět přišly hloupá chyby a zaslouženě jsme prohráli 5:3.