MENU
  • 11.12.2023
  • 258 zobrazení

Amatér ještě dvě a půl minuty před koncem na remíze s favorizovanými Trojanovicemi

Divize F - 7. kolo

G.T. Trojanovice - Amatér Komárovice 7:4 (3:2)

Branky: Daniel Kuchař 2, Michal Kuchař 1, Kopecký.

Komárovice: Tomečka - Daniel Kuchař, Michal Kuchař, Kopecký, Bezděk, Vedral, Cacek. Trenér František Foukal.

František Foukal (trenér Amatér Komárovice)

Soupeř ještě neztratil bod. Je to hodně kvalitní tým. Mají to dobře poskládané. Věděli jsme, co od nich máme čekat. Hráli jsme odzadu a potivě bránili a to se nám docela podařilo, když jsme prohráli poločas o branku po hodně sporné penaltě.

Ve druhém poločase soupeř dal na 4:2. Srovnali jsme na 4:4 a tento stav byl ještě dvě a půl minuty před koncem. Pak jsme dostali branku na 5:4. Chtěli jsme to vyrovnat a oni dali do otevřené obrany dvě branky. Nyní máme volný los a poslední letošní utkání sehrajeme v Brušperku proti Krmelínu.