Amatér Komárovice - Jokerit Kopřivnice 6:5 (2:2)

Branky: Cacek 3, Hrdlička 2, Daniel Kuchař.

Amatér Komárovice: Spurný - Bezděk, Vedral, Kopecký, Cacek, Hrdlička, Daniel Kuchař, Cagaš. Trenér František Foukal.

František Foukal (trenér Amatér Komárovice)

Prvních deset minut jsme hráli, jak jsme si řekli a bránili jsme v bloku. Brzy jsme vedli 2:0. Soupeř do té doby neměl skoro ani střelu na branku. V 10. minutě ale snížili na 2:1 a my jsme začali hrát jejich hu, kdy jsme roztahovali hřiště. Oni jsou kombinačně silní, chodili tři na tři a to hořelo. Špatně jsme bránili rohy a auty a byli jsme pod tlakem. Oni to hodně obehrávali a srovnali.

Do druhého poločasu jsme si řekli, že se vrátíme ke způsobu hry ze začátku zápasu a jak budeme bránit standartky. Měli jsme trochu navrch. Dali jsme brzy branku na 3:2. Vedli jsme 4:3, ale po špatné zpátečce útočníků jsme prohrávali 4:5. Začali jsme je napadat, oni s tím měli problém. Dostávali jsme se do šancí. Oni si vzali time out a vzali si power play, aby měli míč pod kontrolou, ale to jsme jim narušovali. Nedostávali ke své hře. 62 sekund před koncem jsme srovnali na 5:5 a 40 sekund před koncem jsme dali vítěznou branku.