MENU
  • 14.01.2024
  • 169 zobrazení

Amatér zdolal Krmelín a v posledních dvou zápasech bude bojovat o účast v play off

Divize F - 9. kolo

SK Krmelín - Amatér Komárovice 3:6 (0:4)

Branky: Cacek Michal 2, Vozák Václav 2, Bezděk David, Kuchař Daniel.

Amatér Komárovice: Spurný - Cacek, Vozák, Bezděk, Kuchař Daniel, Kopecký, Josef Landa, Vedral. Trenér František Foukal.

František Foukal (trenér Amatér Komárovice)

Začalo se opatrně. Oba soupeři hráli na brejky. Z prvních třech střel jsme vedli 0:3. Běžela 6. minuta. Pak jsme zvýšili na 0:4. Za stavu 4:0 soupeř začal v prvním poločase ve 12. minutě hrát power play. Dostávali jsme se pod tlak. Nemáme zkušenosti ještě na bránění této situace. Naštěstí jsme neinkasovali.

I druhý poločas začal opartně. Dali jsme na 0:5. Po chybě brankáře dal soupeř první branku. Krmelín ožil, opět šel do power play. Šance si nevytvářeli, dali jen jednu branku. Poslední gól dali v závěru po odrazu míče od našeho hráče. Byli jsme lepší a vyhráli zaslouženě.