VSK VŠB-TUO Ostrava - Amatér Komárovice 4:5 (1:3)

Branky: Bezděk 3, Daniel Kuchař, Rak.

Amatér Komárovice: Tomečka - Bezděk, Daniel Kuchař, Rak.Tomáš Foukal, Pančochář, Vedral, Šnajdr, Žingor. Trenér František Foukal.

František Foukal (trenér Amatér Komárovice)

Narazili jsme na technického a  vyloženě futsalového soupeře. Bohužel jsme dostali hned v 30. sekundě branku a těžce jsme se dále bránili. Po pěti minutách se nápor otupil a z brejků jsme to otočili do přestávky na 1:3. Hráli jsme hodně zezadu. Moc to nebylo ke koukání, ale účel to splnilo. Ve druhém poločase jsme hned na začátku navýšili na 1:4. Soupeř po delší době snížil na 2:4. Oni před koncem začali hrát power play. Za stavu 2:5 v poslední minutě snižovali na konečný výsledek rozdílu jedné branky.  Podržel nás Tomečka. Oni měli vysoké držení míče, ale body vezeme.