Hattrick Adama Hrdličky základem výhry Amatéru nad Krmelínem

SK Krmelín - Amatér Komárovice 6:7 (2:1)

Branky Amatéru: Hrdlička Adam 3, Kuchař Michal 2, Bezděk David, Kuchař Daniel.

Sestava Amatéru: Tomečka - Hrdlička, Michal Kuchař, Daniel Kuchař, Bezděk, Tomáš Foukal, Pančochář, Vedral. Trenér František Foukal.

František Foukal (trenér Amatér Komárovice)

Věděli, že to nebude nic lehkého, i když jsou v tabulce vzadu. Mají tam borce, co hráli prvni a druhou ligu. Hráli zezadu, mají zmáknuté brejky. První poločas nebylo moc šancí, my jsme jich měli více. Špatně jsme je řešili, zakončení přišlo místo přihrávky a naopak. Proto jsme poločas prohráli druhou branku deset sekund před koncem. Ve druhém poločase jsme hned Hrdličkou srovnali přímo z rohu. Pak jsme vždy šli do vedení a oni dotáhli. V čase 39:07  to bylo 6:4, ale v čase 39:42 bylo 6:6. Rozhodl nejmenší hráč na hřišti Hrdlička v čase 39:57 hlavou. Zápas to byl dobrý, férově hraný zápas ve svižném tempu. O ten gól jsme byli lepší.