Neskutečná přestřelka mezi Amatérem a Ostravskou univerzitou. Padlo 28 branek a je to rekord Komárovic!

Amatér Komárovice - USK Ostrava Univerzita 13:15 (3:6)

Branky: Vedral 4, Michal Kuchař 4, Martin Lasovský 3, Hrdlička, Pančochář.

Amatér Komárovice: LandaVedral , Michal Kuchař , Martin Lasovský , Hrdlička, Pančochář, Tomáš Foukal, Bezděk. Trenér František Foukal.

František Foukal (trenér Amatér Komárovice)

Tolik branek ještě nepadlo, co hrajeme futsal. První poločas přiinesl devět branek. Hned ze začátku měli hosté dvě gólovky, které nedali. My jsme pak šli ve 2. minutě 1:0. Pak se hrálo sedm minut bez gólu - to byl nejdelší úsek utkání, kdy branka nepadla. V 9. minutě jsme soupeře hrubkou vybídli ke skórování. Těch sedm minut jsme byli lepší a měli jsme šance na vedení 5:0. Chybou jsme je pak posadili na koně. Po vyrovnání jsme prohrávali brzy 1:3. Branky jsme jim darovali. My jsme ze stavu 1:4 stahovali na poločasových 3:6.

Ve druhém poločase oni odskočili na rozdíl čtryř branek, dotáhli jsme je, oni zase odskočili. Oni jakmile se dostali do šance, tak tu proměnili. My jsme polovinu šancí nedali a špatně jsme bránili. Lajdácky jsme se vraceli dozadu.