• 509 zobrazení

Oslabený Amatér prohrál i třetí domácí zápas

Divize F - 4. kolo

Amatér Komárovice -  FU Kopřivnice 2:5 (2:2)

Branky: Vedral Jakub, Lasovský Lukáš - Střelec Pavel 3, Petráš Radek, Juřena Tomáš.

Amatér Komárovice: Tomečka - Lasovský, Vedral, Foukal, Kuchař, Pančochář, Bezděk. Trenér František Foukal.

"Doma se nám zatím nedaří. Máme hodně zraněných z fotbalu, do toho nemoci. V sobotu večer nás bylo osm, v neděli dopoledne jen čtyři. Nakonec jsme to dali dohromady. FU Kopřivnice vyhrála divizi dvakrát za poslední čtyři roky. Trénují dvakrát týdně a na jejich souhře to jde poznat. My jsme nastoupili bez klasických útočníků a zaměřili jsme se na brejky. V prvním poločase jsme dokonce vedli 2:1. Ve druhém poločase se soupeř snažil o secvičené kombinace a náběhy, ale po takových akcích nám dal jen poslední pátou branku do otevřené obrany. Třetí branku dal soupeř šťastně, čtvrtou z osmi metrů. Kopřivnice byla lepším týmem. Hodně šancí jim pochytal výborný Tomečka," řekl trenér Komárovic František Foukal.

V 5. kole se Amatér představí v Kopřivnici v sobotu 27. listopadu od 19:30 hodin proti Jokeritu.