Amatér Komárovice - FU Kopřivnice 8:5 (2:1)

Branky Komárovic: Vedral 2, Michal Kuchař 2, Bezděk 2, Hrdlička, Foukal.

Sestava Komárovic: Tomečka - Vedral , Michal Kuchař , Bezděk , Hrdlička, Foukal. Pančochář. Trenér František Foukal.

Trenér František Foukal:

FU je opravdu futsaklový tým. Jejich rotace a signály jsou dobré. Začali jsme opatrně, nikam jsme se nehrnuli, proměnili jsme jeden brejk kombinací do prázdné branky. První poločas byl vyrovnaný. Oba týmy se střídaly v aktivitě na míči. Výborně jsme bránili. Kromě našich dvou branek jsme nedali ještě dvě čisté gólovky. Oni snížili pět sekund před konem poločasu na 2:1. Do druhého poločasu jsme si řekli, ať nezaspíme. Tentokrát se nám podařilo. Ve 24. minutě jsme naopak vedli 5:1. V ten moment FU začalo hrát power - play, kterou mají zmáknutou. Dvacet vteřin po jejím začátku dali na 5:2. Odpověděli jsme po rohu na 6:2. Oni měli vysoké procento držení míče, pořád kombinovali. Dlouho jsme to úspěšně bránili, až čtyři minuty před konce jsme dostali dvě slepené branky a pak to bylo rázem 6:5. Chyběly dvě minuty do konce - naštěstí jsme dali dvě branky do prázdné branky. Předtím jsme ji pětkrát minuli. Naše výhra byla zasloužená.