Výborný druhý poločas Amatéru a ukradené body Fulneku

Divize F - 2. kolo

FC Smíšené 2003 Fulnek - Amatér Komárovice 5:6 (3:1)

Branky Amatéru: Martin Lasovský 2, Křenek 2, Vedral 2.

Sestava Amatéru Komárovice: Tomečka - Lasovský, Vedral, Křenek, Foukal, Jiříček, Kuchař, Marek. Trenér František Foukal.

"Měli jsme soupeře dobře nastudovaného a zároveň jsme k němu cítili respekt, protože v krajském přeboru měl dobré výsledky. Byť prohrál první zápas a to vysoko, hráli jsme první poločas hodně zakřiknutě. Nedostali jsem se moc do šancí. Ve druhém poločase jsme začali daleko aktivněji. Zápas byl najednou v naší režii. Zlomem bylo za stavu 3:2 pro soupeře, že trefil z dorážky tyčku a my jsme na druhé straně z brejku srovnali. Pak jsme do konce zápasu odskakovali a nakonec to o branku uhráli. Nejde nám ale zakončení, jak bychom si představovali, o čemž svědčí fakt, že jsme v utkání kopali čtyři desítky, proměnili jen jednu a ve dvou případech jsme ani netrefili branku," řekl trenér Komárovic František Foukal.

Ve 3. kole se Amatér utká doma v Hustipečích nad Bečvou v neděli 14. listopadu od 18:15 hodin s týmem Top Dogs Nový Jičín.